• Ново
Без граници на предниот врв на копчето на јуниорите на јуниорите

Без граници на предниот врв на копчето на јуниорите на јуниорите

Buyers rating:
DEN 296.00

Износ

Предниот дел на копчето „Неисиори“ на нашите граници не е омилен врв на сите оваа сезона! Овој стил се одликува со предно рушање, функционално копче нагоре, манжетни со функционални затворања на копчињата и модерна ткаенина за сјај. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Fit : Полу вграден. Деколте : рамна плетена јака. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детални детали однапред; манжетни за копчиња; Сјај ткаенина. Копчето на врвот надолу за жените од без граници.

Декларирани својства

Најдобри предлози