• Ново
Часовна удобност Brisa Womenенски широка ширина кожа чипка чевли бело 12

Часовна удобност Brisa Womenенски широка ширина кожа чипка чевли бело 12

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

24 -часовна удобност Бриза широка ширина кожни чевли. Оваа 1 "Оксфорд со низок потпетица има лесна гумена надворешна плоча за максимален зафат на површината со кожа горниот дел за континуирана дишеност. Неговото затворање на околу пети и чипка ќе ве одржува удобно и ќе одите цел ден. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатен превоз и размена, лесни поврати од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Fairfield NJу ерси, го започна своето производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата сорта, нашата сорта, нашата сорта, нашата сорта, нашата разновидност на брендовите за трговска марка (24-часовна удобност, Peerage, Fuzzy и Floral) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка ширина (W) од Фазпаз. Кожа. Гума. 1 "Ниско потпетица. Тркалезна пети. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Додадете го најсечениот нов loafer во вашата гардероба со Millie Loafer од Brinley Co Овој симпатичен loafer има лизгање

DEN 799.84
Фурхавен кревет за домашни миленици
  • Ново
Мислење на купувачите:

Фурхавен кревет за домашни миленици

Furhaven водоотпорен водоотпорна / надворешна луксузна перница за миленичиња се совршени за домашни милени

DEN 863.84
Активен спортски градник во Авиа
  • Ново
Мислење на купувачите:

Активен спортски градник во Авиа

Чувајте ја како се движи во спортскиот градник во студиото во Авиа Рамните споеви ве одржуваат пријатно

DEN 2.33
Thumbrintz damask монограм килим, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Thumbrintz damask монограм килим, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thumbrintz Damask Monogram reg, сина : убава уметност од MWW Design St

DEN 3.00
Glam Sequin Devil Deluxe женски костум
  • Ново
Мислење на купувачите:

Glam Sequin Devil Deluxe женски костум

Haveе имате пекол на добро време на вашата следна забава за Ноќта на вештерките кога ја носите оваа глам Д�

DEN 1.00