• Ново
Примарно злато Карат бело злато цврст крст со кабелски ланец

Примарно злато Карат бело злато цврст крст со кабелски ланец

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Додадете допир на религиозна заштита во вашиот стил со овој цврст ѓердан од приврзок. Изработено од 14 карат бело злато со висока полирана завршница за долготраен сјај, овој приврзок 37х19мм доаѓа со 18-инчен долг, пролетен прстен, обезбеден, ланец на кабелски јаже. Едноставно и елегантно, овој ѓердан ќе биде совршен за вашето секојдневно носење. : Whitepent со димензии на кауција : 37мм x 19mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5 mmlaser Design Solid Flat Backyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Соединетите Држави 14 Карат бело злато, родиум, полиран, цврст, печат, пролетен прстен, 18-инчен кабелски јаже.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Покани патики на Бела Вита Бебе
  • Ново
Мислење на купувачите:

Покани патики на Бела Вита Бебе

Бебе е удобна случајна со страна на сас Натопот во горниот дел навистина му дава на оваа патика повеќе ж�

DEN 3.33
Luksенски чизми за Кери
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски чизми за Кери

Меките и отпорни на вода Мук Лукс Кери чизми се главен дел од времето! Овие пријатни чизми со средна виси

DEN 2.67
Лесна улица засекогаш мазги
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесна улица засекогаш мазги

Засекогаш од улицата „Засекогаш по лесна улица“ е практичен стил со одличен структуриран удобност ѓон

DEN 0.33