• Ново
Икона Залив дрво Рамка за слика, базалт црн сет од 3

Икона Залив дрво Рамка за слика, базалт црн сет од 3

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Вклучува : Три црни рамки на базалт со висечки куки, килограм и стакло HD стакло : 5 на 7 инчи (10.12cm x 15.24cm) фотографии, слики или отпечатоци : рамен идеален за : Дома или канцеларија галерија Екранот : Вертикално или хоризонтално Презентирајте пријатно, но софистицирано, рустикално чувство на вашиот дом декор со овие прекрасни, оригинални рамки за фотографии од дрво. Тие се дизајнирани да донесат природен, рафиниран изглед во која било дневна соба, семејна соба, одлична просторија или ден. Овие рамки ќе го додадат вистинскиот баланс за модерен изглед на фармата. Избрани големини, бои и количини на пакувања достапни : 4 "x 6 ", 5 "x 7 ", или 8 "x 10 ", базалт црна, бреза бела, кремаста бела боја, сина јајце, или фармерска куќа бела , 3-пакет или 6-пакет. Icona Bay 5x7 Basalt Black Pictures Frame, стил на фарма, 3 пакет, колекција на колиби. 5x7 Рамка за слика на дрво, базалт црн сет од 3, колекција на колиби за одење 1-1/2 инчи обликување. Стакло со висока дефиниција за јасност. Подредот на табелата или wallидот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Prostaff OBJ 25.7-6. Ft @ yds fov 1 цевка црна мат bdc
  • Ново
Мислење на купувачите:

Prostaff OBJ 25.7-6. Ft @ yds fov 1 цевка црна мат bdc

18208163663 8363 Простафот 5 со обичај XR бедем има надградби на технологија за да ги задоволи дури и најпребирли

DEN 7184.00