• Ново
Без граници на џемперот на четврт-зим на јуниори Шерпа

Без граници на џемперот на четврт-зим на јуниори Шерпа

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Овој пулвер на четврт-зип-зим на јуниори е најдобриот начин да останете топло и удобно оваа зима, додека сè уште изгледате трендовски. Одликувајќи се со сет на долги ракави и јака за штанд, ќе останете пријатни кога ќе стане студено. Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за да го завршите изгледот. Стојат јака. Долги ракави. Четвртина патент со влечење на патент. Кенгур преден џеб. Нелиран. Ткаенина од руно од Шерпа. 100% полиестер. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо од обратна страна доколку е потребно. Направено во Кина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ножеви на џеб нож од Алјаска 2,7
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ножеви на џеб нож од Алјаска 2,7

Ножевите на мечката на Алјаска Каб е корисен придружник што ги имате додека ги истражувате на отворено..

DEN 1278.72
Елегантни момнти од l ridgers cnvs art prn
  • Ново
Мислење на купувачите:

Елегантни момнти од l ridgers cnvs art prn

Стаклени и кратки четки за четки се она што го прават овој печатен гази и воздушен Руменило Букет I, умет�

DEN 2.00
Skootz Brandband, New York Rangers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skootz Brandband, New York Rangers

Скитзните ленти и опрема за вентилатори се официјално лиценцирани Тие се отпорни на пот, истегнати и ис�

DEN 2.33