• Ново
Чудо девојки на кратки ракави за кратки ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки на кратки ракави за кратки ракави, 2-пакувања, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 144.00

Износ

Да изгледате добро е кинч со две пакувања на Tees на Wonder Nation. Без напор стилски, плус супер меки и удобни, овие тимови имаат трендовски детали за странични детали за поглед на точка секој пат! Секојдневен изглед што го надминува основниот, таа ќе ги сака маичките, ќе ги сакате пакетите за заштеда на пари. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две тимови. Fit : Редовно. Деколте : круг. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за странични канти; Супер-меко чувство. Странична кинчачка е 2-пакет за девојки од Wonder Nation.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Женски тенок стрип -подигач Jeanан
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски тенок стрип -подигач Jeanан

Совршен пар фармерки со среден пораст! Возачите од Ли Среден Подигање подигање Jeanан седи веднаш под при�

DEN 959.84