• Ново
DesignArt Pop Art Isuses Portreate II платно wallидна уметност

DesignArt Pop Art Isuses Portreate II платно wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Оваа прекрасна порт-уметност портрет портрет II платно уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на мастило отпорни на бледнее на платно. Секоја наши печати за платно на ликовно платно е отпечатено на премија за квалитетно памучно платно, користејќи ги најквалитетните квалитетни мастила што нема да избледат со текот на времето. Секое печатење на giclee се протега цврсто во рамките на 1-инчен под-рамка за дрво за отпечатоци од мала големина или под-рамка од дрво од 1,5 инчи за отпечатоци со голема големина, обезбедувајќи се на платното и не се закова. Овој уметнички принт на платно е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му чувство на вистинска уметничка галерија. Сите наши отпечатоци од платно се внимателно спакувани со пластична заштита, кревко обележување и цврсти кутии за да се обезбеди безбедна испорака. Секое печатење на платно пристигнува подготвени да висат на wallидот, со вклучени комплети за висење .. - Стил : религиозен портрет. - Предмет : Духовно, луѓе. - Боја : повеќебојно,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно да се закачи премија за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси. Направено во Канада.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Cricut® Sportfle Iron-on vinyl, True Blue, 11,8 24
  • Ново
Мислење на купувачите:

Cricut® Sportfle Iron-on vinyl, True Blue, 11,8 24

Outlasts 50+ мие!* Направено специјално за полиестер и најлон активна облека, овој флексибилен, истегнат мате�

DEN 0.33
Badlands двогледи XR пакет, пристап
  • Ново
Мислење на купувачите:

Badlands двогледи XR пакет, пристап

Откако го испуштивме нашиот опсег на земја по 100 ти пат, мислевме дека мора да има подобар начин Bino XR е пр�

DEN 1.00
Меур прстен - разновидни бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Меур прстен - разновидни бои

Прстенот на меурчињата gnawbbers е совршен за затегнување, џвакање, влечење или фрлање Оваа ултра флексибил�

DEN 1.00