• Ново
Women'sенски прицврстувачки резервоар за проток

Women'sенски прицврстувачки резервоар за проток

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин жени Anchorus Flowy Racerback резервоарот.

Декларирани својства

Најдобри предлози