• Ново
Озарк патека не лизга лента, модел BT6316

Озарк патека не лизга лента, модел BT6316

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Обезбедете дополнителна безбедност и мир на умот со додавање на овие не -лизгачки влошки на Озарк патека во приколки, чамци и пристаништа. Трајно лепило за брза инсталација, долготрајни перформанси. Површината против лизгање помага да се спречат патувања, лизгања и паѓа на различни површини. Едноставно измерете ја областа што сакате да ја примените и намалете ја на големината. Авантурата е местото каде што се прават сеќавања, без разлика дали се работи за кампови во дворот со децата, сабота на реката со пријателите или една недела во пустината. Озарк Трага ви помага и на вашето семејство да создадат секојдневни авантури со опрема и додатоци изградени со вас на ум. Од ранци до шатори, тие се солидни, зависни и цени се практични. Бидејќи авантурата не е дестинација; Тоа е начин на живот. Озарк Трага не лизгање лента, модел BT6316 : спречува лизгање : грубо решетка од 36 одделение обезбедува солидна, анти-лизгачка површина. Трајно лепило : Отпорна на лизгање е дизајнирана со издржлив водоотпорен слој. Премиум квалитет : Направено од производи со највисок квалитет. Лесно за инсталирање : Исечете за да ја прилагодите должината, кора и залепете. Отпорен на вода : Силна лента совршена за сите временски услови.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Очила за сонце на ТИФОСИ РУБАИ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Очила за сонце на ТИФОСИ РУБАИ

Очила за сонце Tifosi Roubaix, сјајно црна рамка Tifosi Roubaix Очила за сонце леќи Материјал : Поликарбонат...

DEN 319.52