• Ново
-Линк компактен шкафче за безбедност на пиштол без клуч без клуч

-Линк компактен шкафче за безбедност на пиштол без клуч без клуч

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ова е бебешки брат на нашата популарна врвна ждрепка. Се одликува со механичко копче со пет копче, лесно програмибилно заклучување што не бара батерии што може да бидат мртви во погрешно време. Компактот е идеален за транспорт на огнено оружје или скапоцености. Компактот е убаво завршен во текстурална полу-сјајна облога со црн прав и е нагласена со сребрено лого V-линија и лента за заклучување од не'рѓосувачки челик. Внатрешноста на пената помага да се заштити пиштолот и/или скапоцените вредности додека сте во транзит. Компактот, исто така, има издолжена дупка во задниот дел на случајот за да се смести изборното заклучување на кабелот со три нозе за обезбедување на вашиот случај во вашиот автомобил или дом. V-line Компактен шкаф за складирање на пиштоли без клуч : Одобрено CA DJ. 5 Механичко заклучување на копчето за брз пристап. Врвен случај за безбедност на отворање со класичен тенок дизајн. Јас издолжена дупка во задниот дел за заклучување на кабел или подлога. Поставата за пена на врвот и на дното.

Декларирани својства

Најдобри предлози

САД, АД миленичиња носач, мал, бел
  • Ново
Мислење на купувачите:

САД, АД миленичиња носач, мал, бел

Овој носач на миленичиња е совршено решение за транспорт на мали животни Носачот вклучува рачка, четири

DEN 2.67