• Ново
Кревет за платформа за близнаци на Еуроко, модерен кревет со рамка од дрва со глава и лекови за деца кревет, не е потребна пролет, бело

Кревет за платформа за близнаци на Еуроко, модерен кревет со рамка од дрва со глава и лекови за деца кревет,

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Креветот на платформата „Еуроко Вуд“ со цврсто дрво за обликување на дрво е убаво едноставен и работи многу добро со кој било стил на украс за дома. Нозете од 10,4 инчи се изработени од бор за поддршка на вашата мемориска пена, латекс или пролетен душек. Произведено за зголемена издржливост, уживајте во вградените дрвени летви за да го поддржите вашиот душек, дозволувајќи одмор и релаксација со мир на умот. Креветот за платформата Еуроко Вуд е цврста и сигурна опција за кревет за вашиот дом, ажурирајте ја вашата спална соба денес. Карактеристики : . [Безвременски дизајн] : Дизајниран во модерен и концизен стил, работи добро со кој било стил на декор за дома. Овој дрвен кревет ќе одговара навистина добро со остатокот од вашиот мебел или декори. И опремени со антируст и силни додатоци, деловите од нашиот кревет се цврсто поврзани едни со други. Нема да направи бучава кога ќе се превртите на креветот . [Дополнителен простор за складирање] : Висината од леглата во подот е 10,4 "што е доволно за да биде голем простор. Под нашиот дрвен кревет, има многу Соба за да чувате некои работи како кутии за складирање, куфери и багаж и лесно е да ги извадите. Вашата соба ќе биде чиста и уредна откако ќе ги ставите под креветот . [100% дрвена трајна рамка] : Оваа дрвена кревет е направено со борово дрво кое е доволно цврсто за лесно да ја поддржи тежината на едно возрасно лице. Силните нозе и широките табли не само што го подобруваат капацитетот на тежината на креветот во голема мера, туку и обезбедуваат стабилноста. Затоа, креветот ќе обезбеди долго време на услуга За вас . [рамка со близнаци со глава] : Slatted Headboard додава модерно, воздушно чувство во која било спална соба. Едноставна силуета со чисти линии добро се спарува со кој било декор или мебел во вашиот дом и совршено се спојува со вашата соба без разлика дали е за возрасни, девојчиња или момчиња. Совршено за која било спална соба или соба за гости . [Лесно се склопува] : Дури и не е тешко да се инсталира нашиот дрвен кревет сам за кратко време според упатствата чекор по чекор. Можете исто така да го соберете креветот со семејството заедно. Вклучена алатка за хардвер и основна алатка за склопување. Алатката за напојување (не е вклучена) ќе го направи склопот побрзо . Спецификација : . Опција за боја : Бело, еспресо. Опција за големина : близнак, полна, кралица. Материјал : Pinewood. Висина на главата : 36 ". Внатрешна димензија : 39" x 75 "(w x d). Надворешна димензија : 42" x 76 "(w x d). Големина на склопување : 42" x 76 "x 36" (w x d x Ж). Тежина : 49 фунти. Капацитет на тежина : 250 фунти.

Декларирани својства

Најдобри предлози

1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring
  • Ново
Мислење на купувачите:

1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring

Изработено во 10К розово злато Овој прстен за ангажман на Империјал Дијамант има пенлив тркалезен цента�

DEN 6399.84