• Ново
Hirsh Pro широк фиока метал латерална датотека за дома и канцеларија, држи писмо, легални и висечки папки, кит

Hirsh Pro широк фиока метал латерална датотека за дома и канцеларија, држи писмо, легални и висечки папки,

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Овој кабинет за латерално поднесување на комерцијални одделенија од 42 in. Прецизната суспензија што носи топка овозможува тивка употреба во вашето зафатено канцелариско опкружување. Целосно собрана челична конструкција со армирана база. Не-порозната површина е лесна за чистење. Системот за блокирање спречува вртење само со дозволување на една фиока отворена истовремено. Двојните шипки за заклучување и заклучувањето на јадрото доаѓаат стандард. Единицата вклучува шини за закачување, држачи за магнетна етикета и четири плочки за прилагодување на израмнување. Greenguard злато овластено за квалитет на воздухот во затворен простор. Ги исполнува или ги надминува стандардите ANSI-бифма. ТАА во согласност. Ограничена гаранција за живот. Боја : Суспензијата со топка со топка со топка од комерцијално одделение овозможува целосно натоварените фиоки да се отворат со леснотија. Издржлива, целосно склопена челична конструкција со не-порозна површина е лесна за чистење. Вклучени се Хангреилс, противтежа, четири прилагодливи плочки за израмнување и вклучени држачи за магнетна етикета. Вклучено е вклучено за да се задржи содржината на сите фиоки безбедни. Засилена основна конструкција за дополнителна структурна ригидност. Системот за блокирање на фиоките го инхибира Tipover. Двојните шипки за заклучување ги обезбедуваат двете страни на фиоките. Сместува датотеки со букви, правни и висини со големина на А4. Ракува со целосна ширина J-j-pull. Ограничена гаранција за живот. Ги исполнува или ги надминува стандардите ANSI-бифма. Сертифициран злато Greenguard. Заврши од палто во прав. Hirsh Pro 42 инчи широк 3 фиока метал латерален кабинет за домови и канцеларија, има букви, правни и папки што висат А4, кит.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ринг-мексиканска маица xxlarge црвена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ринг-мексиканска маица xxlarge црвена

Оваа обична фит мета има деколте со ребра и е изработено од памучен материјал што може да се дише Вознем�

DEN 303.84
Bootенски чизми Ријана
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bootенски чизми Ријана

Време е да ги ловиме оние прекрасни чизми за есен и ние ги натеравме нашите Мук Лукс да ве чекаат Нашите �

DEN 3.00
Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere
  • Ново
Мислење на купувачите:

Safavieh Ella 3-полица што се потпира на Etagere

Со огромните полици на Елм Вуд во современа завршница и нежна рамка за криви од црно железо, Ела Етагер п

DEN 5919.20
Машки стрии слаби фармерки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки стрии слаби фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 1.67
Копчиња од Остин Пеј 1,25
  • Ново
Мислење на купувачите:

Копчиња од Остин Пеј 1,25

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

DEN 239.84