• Ново
Кристал со солза на леса Микеле Аквамарин, направена со кристали од Сваровски во родиум позлатена легура Пост обетки за жени

Кристал со солза на леса Микеле Аквамарин, направена со кристали од Сваровски во родиум позлатена легура Пост

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Lesa Michlee Aquamarine Crystal Christdrop направена со кристали од Сваровски во родиум позлатена легура за легури за жени. Целиот накит произведен од LESA Michele ™ е создаден со највисоки стандарди по квалитет, користејќи мешавина од материјали, вклучувајќи сребро и не'рѓосувачки челик. Објавувања на обликот со кристал со солза на Lesa Michele. Тип на метал : легура. Тип на позлата : Родиум. Камен тип : Аква кристали од Сваровски. Тип на затворање : Пост. Димензии : .50 "l x .36" W x 1.08 "H. бродови со бесплатна торбичка за подароци.

Декларирани својства

Најдобри предлози

6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir
  • Ново
Мислење на купувачите:

6 w 10 d 18 h carmel oure pawn corbel w backplate, douglas fir

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

DEN 878.24