• Ново
Аукфа Традиционална табела со криви конзола од дрвена врата, црна

Аукфа Традиционална табела со криви конзола од дрвена врата, црна

Buyers rating:
DEN 2095.84

Износ

Оваа заоблена табела за конзола на половина месечина зема уникатни детали и ги спарува со класична дрвена рамка за изглед што е точно во вашата дневна соба или влез. Во исто време, исто така може совршено да му дадете на вашиот ходник преуредување и да поставите цвеќиња, ламби или складирање во вашиот ходник. Изработено од MDF и цврсто дрво, финишот е многу карактеристичен. Плус, има две фиоки и една полица за отворање, можете да прикажете тегла од школки од вашите патувања или неколку албуми за семејни фотографии. Табела за маса на конзола Aukfa за дневна соба за ходникот. Табела за конзола со полица со отворен стил, цврсто дрво од половина месечина софа со две врвни фиоки, голем простор за складирање за влезен ходник дневна соба Романеск во стил : Кружен криви дизајн на двата краја, како и обичните занаетчиски линии, направете ја оваа конзола маса со табела со конзола со Карактеристиките на романескна. Деталите за секој дел од занаетот се исто така особено ригорозни и исклучителни. Дизајн на слој на работ на работната површина и дизајнот на двојниот слој на долниот дел на плочата ја рефлектира деликатес на класичната уметност. Двата краја на конусни нозе на табелата го направија украсувањето на дизајнот на песочен часовник, ги интегрира карактеристиките на архитектурата. Ова претставува свечена и елегантна карактеристика на изглед . Две врвни фиоки периодично проверуваат дали сите врски се тесни.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Хенри прилагодлива табела за ламба
  • Ново
Мислење на купувачите:

Хенри прилагодлива табела за ламба

Симплистичкиот и функционален дизајн на табелата за прилагодување на Хенри го прави ова парче мора да г

DEN 5817.60
Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White
  • Ново
Мислење на купувачите:

Fairte Super Sparring Headguard Xlarge White

Ова е следната еволуција на нивната најпопуларна глава Тој нуди голема рамнотежа помеѓу покриеноста, в�

DEN 1.00
Со дизајн Beachy Kine Doormat
  • Ново
Мислење на купувачите:

Со дизајн Beachy Kine Doormat

Дајте му на вашиот дом суптилна вибрација на плажа со E by Design Beachy Caren Doormat Кружниот геометриски дизајн на �

DEN 207.84
1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring
  • Ново
Мислење на купувачите:

1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Gold Bypass Engumange Ring

Изработено во 10К розово злато Овој прстен за ангажман на Империјал Дијамант има пенлив тркалезен цента�

DEN 6399.84