• Ново
Панталоста на ранецот, жешка количка на јаболко

Панталоста на ранецот, жешка количка на јаболко

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Уживајте во нешто слатко на патеката со чајната куќичка на ранецот, жешко јаболко, подготвен да јаде храна. Оваа вкусна закуска има засладени јаболка на врвот со вкусен калдрма. Може да се ужива како што е или загреано за вкусен, топол десерт. Ова снабдување со храна за итни случаи има две порции. Ранецот на чајната кујна со жешки јаболка од јаболка : засладени јаболка на врвот со вкусен калдрма. Вкусен топол десерт. Вкусна храна за кампување или ранец. Служи 2. Сува тежина : 5 мл (142g).

Декларирани својства

Најдобри предлози