• Ново
Начин да се слави ткаенината за жетва наредени тикви, портокалови карирани, 13 “

Начин да се слави ткаенината за жетва наредени тикви, портокалови карирани, 13 “

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Кога лисјата паѓаат и есента се јавува, време е да го изнесеме патот за славење на тикви со карирани ткаенини од жетва. Овие декоративни тикви имаат кафеаво стебло, ткаенина лист, кафеав канал за канали и се направени од мек материјал што дава домашно чувство инспирирано од жетва. Стоејќи тринаесет инчи високи, оваа чудесна декорација има три тикви наредени едни на други, совршени за поставување на странични маси, огништа на камин, од влезната врата, или се користи како фокусна точка на центарот на центрот за вашата трпезариска маса. Има пондерирано дно, така што останува исправено, нема потреба да се грижите за тоа соборување. Додадете малку сезонска талент во вашиот дом, канцеларија или училница со тоа што ќе ја спарите со други предмети од патот за да ја прославите колекцијата на жетва како венци, декоративни тикви и фрлајте перници и ќе бидете подготвени за сезоната на есен. Додадете малку сезонски шарм во вашиот дом со начинот да ја прославите тиквата со карирани ткаенини од жетва. Начин да се слави ткаенината за жетва наредени тикви, портокалова карирана, 13 " : чудна декорација во која има три наредени тикви, кафеаво стебло, ткаенина од ткаенина и кафеав близнак. Портокалова и бела карирана ткаенина дава дома, инспирирано од жетва. како дел од центарот инспириран од жетва. Стои 13 "високи. Пар со други додатоци со теми од падот од патот за славење на колекцијата на жетви.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Стабилни изрази Карат
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стабилни изрази Карат

Осигурете се дека вашиот стил да се восхитува од секој агол со овој зачудувачки цитрин и дијамантски пр�

DEN 2.67
Маичка за изведба на Мажите на Расел
  • Ново
Мислење на купувачите:

Маичка за изведба на Мажите на Расел

За салата, рано утринското цртичка или секојдневно носењеоваа маица за изведба на мажите од Расел има а�

DEN 223.84
Виси стол за хамак, повеќе бои
  • Ново
Мислење на купувачите:

Виси стол за хамак, повеќе бои

Виверот што виси Хамак Чаир нуди вкупна релаксација и може да се постави скоро каде било Се одликува со �

DEN 2878.24