• Ново
СОФА вреќа гигантска микросеедска торба со грав, деца, возрасни, 6 -ти, виолетова боја

СОФА вреќа гигантска микросеедска торба со грав, деца, возрасни, 6 -ти, виолетова боја

Buyers rating:
DEN 3024.00

Износ

Нашата вреќа со софа од 6 метри го нуди најдоброто од двата света- доволно е да се сместат двајца големи возрасни, но со големина нема да го надмине вашиот стан или дом со заземање премногу простор. Со ова идеално парче мебел, можеме да ви понудиме освежувачка замена за тоа старо loveубовно седиште или лежиште. Не само што ќе се дружите во стил, туку е одлично место за играње видео игри и гледање телевизија во која можат да уживаат две лица. И покрај тоа што ги нарекуваме столчиња за торби со грав, нема да најдете грав или пелети од стиропор во нашите производи. Она што го користиме е сосема спротивно- само најлесната и највисока квалитетна рендана пена што ви обезбедува прекрасно искуство со лов. Димензии : 72 ”x 72” x 34 ”Тежина : 75 фунти покриени со неверојатно мека и ултра трајна ткаенина. Исполнета со најлесна и најудобна пена што ќе трае цел живот. Совршено за вашата семејна соба, подрум или домашно кино. Достапно во многу големини и бои. Димензии : 34 "H x 72" W x 72 "D.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Холандски господар дафодил светилки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Холандски господар дафодил светилки

50 големи светилки елен и отпорен на глодари, пролетно цветни, одлични повторно цветаат секоја година на�

DEN 720.00