• Ново
4 W 6 H 24 L Ridgewood Rough Sawn Rafter Tail, Западен црвен кедар

4 W 6 H 24 L Ridgewood Rough Sawn Rafter Tail, Западен црвен кедар

Buyers rating:
DEN 536.00

Износ

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Remington rem ct tiara, Asstd Silver, Pink
  • Ново
Мислење на купувачите:

Remington rem ct tiara, Asstd Silver, Pink

Додадете го завршниот допир на облека со Remington Rem 1Tiara Tiara Се одликува со елегантен дизајн кој вклучува ни�

DEN 3.00
Надворешно влечење табулатор кратко
  • Ново
Мислење на купувачите:

Надворешно влечење табулатор кратко

Краткото на отворено карго на Wrangler Boys става позабавно во функција Технологијата за перформанси, UPF и вла

DEN 1.33