• Ново
Shason Textile 60 Yd полиестерско руно брановидно шевороно шиење и занаетчиска ткаенина, бела и сива

Shason Textile 60 Yd полиестерско руно брановидно шевороно шиење и занаетчиска ткаенина, бела и сива

Buyers rating:
DEN 100.32

Износ

Шасон Текстил ја претставува ткаенината на руно. Тежината на ткаенината е 200 GSM. Нашето поларно руно има уникатен состав против стопење. Ова го одржува руно чисто и мазно од обете страни. Совршен за производители на занаетчии, производители на ќебе, почетници или напредни. Многу лесен за работа и со многу проекти што треба да се направат со тоа. Покажете ја вашата креативна страна со оваа ткаенина против бегство од шик. Shason Textile 60 "x 2 yd 100% полиестерско руно Шеврон шиење и занаетчиска ткаенина, бела и сива : боја : бела/сива с. Шеврон. 58/60 ". Грижа : Машинско миење, ладна вода, нежен циклус. Не користете белило, не користете омекнувач на ткаенини. Не извртувајте или веселувајте. Tumble Dry Ship. Извадете пред целосно да се исуши. Користете ладно железо доколку е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tarifyre Electric Cample TV Stand, за ТВ до 63 “
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tarifyre Electric Cample TV Stand, за ТВ до 63 “

Tarifyre Electric Camply TV Stand, за ТВ до 63 ", Бело : Класичната современа елеганција го загрева вашиот простор со овој

DEN 2.33