• Ново
Време на одмор Божиќни украси Традиционални распрскувани, сет од 18, темно црвено кафеава шампањ

Време на одмор Божиќни украси Традиционални распрскувани, сет од 18, темно црвено кафеава шампањ

Buyers rating:
DEN 183.20

Износ

Прославете ја сезоната на Јулетид со време на одмор! Овие украси сигурно ќе ја внесат празничната атмосфера во сезоната во вашиот дом. Време на одмор Традиционални 60мм расипливи божиќни украси, сет од 18, темноцрвена/кафеава/шампањ : 18 црвен интензитет/филијала/тиква од злато од Шампањ. 60мм 18 распрскувачки украси. 4 сјајни со сјајни декор парчиња од тиква. 4 сјајни со сјајни декор парчиња. 4 сјајни диско тркалезни парчиња. 2 сјајни цврсти парчиња тиква. 4 сјајни цврсти кружни парчиња. Боја : Црвен интензитет/филијала/злато од шампањ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84