• Ново
Тегли за замрзнување на топката, брои

Тегли за замрзнување на топката, брои

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овие тегли за замрзнување на топката од 16 мл нудат удобен начин за замрзнување на свеж џем и конзерванси. Тие лесно се редат и заклучуваат за да обезбедат лесно складирање. Тегли за замрзнување на топката од 16 мл : Совршен за замрзнување на свеж џем и конзерванси. Стак и заклучување за лесно складирање. Безбеден замрзнувач. БПА бесплатно. Пакет од 4.

Декларирани својства

Најдобри предлози