• Ново
Обожавано од Adore Me Women's Payal Longline underwire Floral Lace Demi Cup Bra

Обожавано од Adore Me Women's Payal Longline underwire Floral Lace Demi Cup Bra

Buyers rating:
DEN 720.00

Износ

Ти Се. Обожавана. Затоа, облечете го делот со оваа шик контура со текстура на чипка. Обожавањето од одличните карактеристики на Adore Me Payal Longline Bra вклучуваат прекрасни чаши од чипка и долга рамка, сатенски трими и еластици на новини. Прилагодливите ленти за грб значат дека ќе работи на сите различни типови на тело, а приврзаникот дава само доволно поддршка без копање или влечење. Најдобриот дел? Добро е, можеби не сакате да го тргнете. Спарете го со нашите 2-пакувања за долна облека-достапна во силуети на хипстер, наглави и грди. Обожавано од Adore Me Women's Payal Longline Demerwire Floral Blace Demi Cup Bra Red Violet Material : чипка : 65% најлон/21% полиестер/14% спандекс, мрежа : 95% најлон/5% спандекс. Peacaat и Jet Black материјал : чипка : 90% најлон/10% спандекс, мрежа : 95% најлон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Контура Деми Подземен. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Умерено. Затворање : Затворање на кука и очи на грбот. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Романтичен еден и два тона цветна чипка контура Деми подлога на долгиот градник. Contersенски цветен текстура со чипка контура Деми Лонглајн градник градник со обожавана од Adore Me.

Декларирани својства

Најдобри предлози