• Ново
Трговска марка ликовна уметност „грмотевици кои се приближуваат“ од платното од offефри Ансел Агрони

Трговска марка ликовна уметност „грмотевици кои се приближуваат“ од платното од offефри Ансел Агрони

Buyers rating:
DEN 2601.60

Износ

Уметник : offефри Ансел Агронссубјект : Пејзаж-апелатив : Модерен и современ проитивен Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има пристаниште што истекува во вода со стол на него. Како што е поранешен радиолог, Geефри Агроните го поминал својот Работни денови толкувајќи ги фотографите на човечкиот ентериер. Со текот на времето, тој призна дека неискажаната естетска ценење на дијагностичките слики е длабоко испреплетена со строгоста на анатомска анализа, логика и решавање на проблеми. Тој се заинтересирал за различна врска со фотографијата, оној што одвоил непосреден емотивен одговор од будното толкување. Во 2005 година ја стекна својата прва камера и почна да го истражува светот надвор од затемнетата читална за радиологија. Грмотевици на грмотевици на offефри Ансел Агронс се приближуваат „Арт Арт.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Рудолф Мини LED стринг светла
  • Ново
Мислење на купувачите:

Рудолф Мини LED стринг светла

Украсете за празниците во стил со вашите омилени божиќни ликови мини LED светлосни комплети Украсете со �

DEN 303.84