• Ново
Внатрешна боја на Hep Hep + Primer Georgian Leather Orange, Egghell, галон

Внатрешна боја на Hep Hep + Primer Georgian Leather Orange, Egghell, галон

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Glidden® High Endurence® Plus Interior Paint + Primer е висококвалитетна, внатрешна 100% акрилна боја и буквар во една, понудена по исклучителна цена. Оваа ниска мирис, нула VOC* боја обезбедува извонредна криење и покриеност и е многу отпорен на печење и дамки, што го прави одличен избор за секој проект за внатрешна боја. *Бојалите додадени на оваа основна боја може значително да го зголемат нивото на VOC во зависност од изборот на бои. Внатрешна течна боја + буквар*. 100% акрилик. Одлично скријте го суво време 30-60 минути, повторно 2-4 часа. Внатрешноста на Glidden® High Endurence® Plus постигна сертификација на Greenguard Gold. Достапно во избраната палета на нашите најпопуларни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Подобри домови и градини Адир биро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Подобри домови и градини Адир биро

Подобрите домови и градини со огледало на огледало нудат современ стил со поп гламур Користете во вашат

DEN 1.67
Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sandенски чевли на Luks® Sandенски чевли

Конечно, чевли како разноврсен како вашиот распоред! Што и да е денот, Мук Лукс Сенди ве носи таму во совр

DEN 239.84
Harvest Cing Field Pro Service Service Fi 11 L15
  • Ново
Мислење на купувачите:

Harvest Cing Field Pro Service Service Fi 11 L15

Tireешката на Harvest King BKT Field Pro Service Fi Tire е дизајнирана и за апликации на терен и за автопат Оваа гума е оценет

DEN 1904.00