• Ново
Чудо на нација момчиња со кратки ракави, памучна мешавина поло маица, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња со кратки ракави, памучна мешавина поло маица, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 160.00

Износ

Совршена секојдневна униформа. Подгответе го за враќање на училиште со оваа поло маица од Wonder Nation. Изработена во супер, мека рамна плетена памучна мешавина со класична точка од јака и дизајн без обележје за дополнителна удобност. Одлично за брз и лесен стајлинг со пантолоните и патиките за кул, обична облека. Извадете по една во секоја боја. Само на. Материјал : 58% памук/39% полиестер/3% спандекс; Јака : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж со зашилена јака. Затворање : Стајлинг на пуловер со предвремена фронт. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : дизајн без ознаки за дополнителна удобност; Достапно во разноврсни цврсти бои. Памук мешавина од маица за момчиња од чудо нација.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Karcher пена млазница, 0. литар
  • Ново
Мислење на купувачите:

Karcher пена млазница, 0. литар

Млазница од пена со моќна пена без напор ги чисти сите видови на површини, на пр Боја од автомобил или мо�

DEN 2583.84
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Мислење на купувачите:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Хипстрит Јак! Bluetooth Комплет за соларни визири без раце, црна : Bluetooth 2.0 Може да се движат последните 20 дојд�

DEN 1.33
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Додадете го најсечениот нов loafer во вашата гардероба со Millie Loafer од Brinley Co Овој симпатичен loafer има лизгање

DEN 799.84
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Изгледот на резолуцијата што можете да го однесете во градот, Есамај од Бринли Ко Две тони акцент на тел�

DEN 0.67