• Ново
Добро ткаен Лисабон Лујо со модерен геометриски сив 5'3 7'3 килим во областа

Добро ткаен Лисабон Лујо со модерен геометриски сив 5'3 7'3 килим во областа

Buyers rating:
DEN 1038.24

Износ

Лисабон е збирка на апстрактни геометриски стилови со блескава талент. Меката, монохроматска палета е направена само за модерен декор, но тоа е блескаво треперливо предиво што му дава на Лисабон својот изглед на глам. Апстрактни геометриски обрасци со трепкање на треперливо предиво . кадифен 0,6 "висина на купот . меки, неутрални бои за да одговараат на модерен декор . изработени од синтетички влакна отпорни на дамки (100% полипропилен). Пролеана предиво . безбедно за дрвени подови . Издржлив и лесен за чистење . Се препорачува подлога за килими за да се продолжи животот на вашиот килим и да се спречи менување и лизгање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Garanimals Graphic Graphic Graphic Regure Moir Pack
  • Ново
Мислење на купувачите:

Garanimals Graphic Graphic Graphic Regure Moir Pack

Стилизирајте го вашето мало девојче во овие модерни маици со долг ракав и Топл Топ 3пакет од Гаранималс..

DEN 1.00
Копчиња од Остин Пеј 1,25
  • Ново
Мислење на купувачите:

Копчиња од Остин Пеј 1,25

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт Секое копче има разли

DEN 239.84
Ринг-мексиканска маица xxlarge црвена
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ринг-мексиканска маица xxlarge црвена

Оваа обична фит мета има деколте со ребра и е изработено од памучен материјал што може да се дише Вознем�

DEN 303.84
Машки стрии слаби фармерки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Машки стрии слаби фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 1.67
Авантуристичка торба Допл Дафел
  • Ново
Мислење на купувачите:

Авантуристичка торба Допл Дафел

Каки Главни мерки за одделение 26 "x 13 " x 9 " Приближен капацитет 3200 кубни инчи Единствена голема торба за п�

DEN 1.00
Bootенски чизми Ријана
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bootенски чизми Ријана

Време е да ги ловиме оние прекрасни чизми за есен и ние ги натеравме нашите Мук Лукс да ве чекаат Нашите �

DEN 3.00