• Ново
Водни основи галон, штанд за аквариум од дрво

Водни основи галон, штанд за аквариум од дрво

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Водните основи 29/37 галон дрво аквариум штанд ќе му дадат на вашиот аквариум или терариум внимание вниманието што го заслужува правилно прикажување на убавината и спокојството што ги нуди. Овој штанд има цврст врв што целосно го поддржува секој квадратен инч од вашиот аквариум и е идеален за поддршка на вашиот правоаголен резервоар. Завршувањето и современиот дизајн комплиментираат многу различни стилови на домашен декор. Предниот дел на штандот е целосно покриен за да се прикријат пумпите, филтрите или другите додатоци, со врата на централниот панел за лесен пристап. Задниот дел од штандот е отворен, освен за заграда за поддршка, дозволувајќи ви удобно да ги насочувате акорди или цевки од аквариумот во рамките на штандот без да ги отсекувате панелите. Овој штанд е дизајниран да има до 370 фунти. Издржливи ламинирани површини. Цврста конструкција на заклучување на камерата. Заграден простор за складирање за вашите материјали. Држи до 290 фунти. Само застанете, резервоарот не е вклучен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Окума Цедрос Брза за леење за леење
  • Ново
Мислење на купувачите:

Окума Цедрос Брза за леење за леење

Брзините шипки со брзина на Cedros го засилуваат вашиот успех во секој аспект на перформансите на шипката..

DEN 3.33
Слаби фармерки на јуниори Боби
  • Ново
Мислење на купувачите:

Слаби фармерки на јуниори Боби

Додадете апсолутно суштинска ставка во вашиот плакар со без граници Јуниори Боби Скини фармерки Овие с�

DEN 287.68
Landsail CLV 215 70R H гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Landsail CLV 215 70R H гума

Landsail CLV2 215 / 70 R16 100 H TIRE LANDSAIL CLV2 215 / 70 R16 100 H TIRE FITS : 201415 Nissan Rogue Select S 2016 Kia Sportage LX 2011 Kia Sportage LX 201213 Kia Sportage Base 201420 Mits

DEN 1198.08
& E Bath Avianna една керамичка WC
  • Ново
Мислење на купувачите:

& E Bath Avianna една керамичка WC

Со современ смел дизајн, Авиана ја доловува суштината на модерноста во суптилни криви и чисти линии Со с

DEN 3.33
Заптивка за полнач
  • Ново
Мислење на купувачите:

Заптивка за полнач

Заптивка за полнач; Адаптер за карбуратор на супер полнач; 250 вентилатор; Super Charger Gasptweiand не е туѓо на задн�

DEN 6224.00