• Ново
Waverly Spree Santa Maria Reversible Comforter Set

Waverly Spree Santa Maria Reversible Comforter Set

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Пронајдете го совршен ансамбл за вашите деца, тинејџери и млади возрасни со еклектични колекции за постелнина од Waverly Spree. Оваа симпатична колекција има печатење во кактус во акварел во меки нијанси. Обратно се одликува со графички шеврон. Сетот вклучува реверзибилен утешител и координација на Шамс. Близнаци поставени мерки 68x86 со еден стандарден срам 20x26. Мерки за целосна/кралица сет 88х90 со два стандардни шами од 20х26. 100% полиестер. Машина за перење. Координирање на декоративните перници на Санта Марија се продаваат одделно. Сетот вклучува реверзибилен утешител и координација на Шамс. Координирање на декоративни перници што се продаваат одделно. Се одликува со печатење во кактус во акварел во меки нијанси. 100% полиестер. Машина за перење.

Декларирани својства

Најдобри предлози