• Ново
Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобилски подни душеци за Ауди Целокупната заштита на времето за автомобили, камиони, SUV, комбе, тотална заштита ?

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во автомобилски подни душеци за Ауди Целокупната заштита на времето

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc кат на автомобили Постави за Audi A7 2021, дизајнирани прилагодени вклопуваат комплексни контури и површини на подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. Одрекување : Бојата на производот може малку да се разликува поради изворите на фотографско осветлување или поставките за мониторот. Обично вклопување : Вашиот автомобил за автомобили се сече со цел да го вклопите точниот распоред на вашиот подот Audi A7, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете ги автомобилот и облеката : Длабоко жлебна канална вода, снег , кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, рециклирани отпорни на временски услови ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Нелизгајниот дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да се задржи Мат во функција без да го оштети тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers d'lites пенливи патики од дожд
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers d'lites пенливи патики од дожд

Класичен спортски стил добива прекрасно метално освежување со Skechers d'lites пенливи чевли за дожд...

DEN 2.33
Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue
  • Ново
Мислење на купувачите:

Cricut® Sportfle Iron-On, Midnight Blue

Outlasts 50+ мие!* Направено специјално за полиестер и најлон активна облека, овој флексибилен, истегнат мате�

DEN 6239.84
Стрит Стрит Стрит 215 60- гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Стрит Стрит Стрит 215 60- гума

Улицата Мистар Стрит е турнеја, цела сезонска гума произведена за патнички возила Главно, овој модел бе�

DEN 6720.48
Remington rem ct tiara, Asstd Silver, Pink
  • Ново
Мислење на купувачите:

Remington rem ct tiara, Asstd Silver, Pink

Додадете го завршниот допир на облека со Remington Rem 1Tiara Tiara Се одликува со елегантен дизајн кој вклучува ни�

DEN 3.00