• Ново
Тајни богатства за спиење кактус од був

Тајни богатства за спиење кактус од був

Buyers rating:
DEN 80.00

Износ

Тајните богатства плетените шипки се забавни и стилски додека се упатувате во кревет. Сега е достапно во 2-пакет за уште поголема вредност и разновидност. Оваа памучна поли -ткаенина е супер мека, како и удобна. Ткаенината е лесно абење и машина за перење. Пространиот дизајн, големината и бесплатното означување обезбедува одлично вклопување. Ова е одлично основно за поседување во повеќе бои. Забавни дизајни за избор за да одговараат на вашето расположение. Голема вредност. Светлосни бои на памук/полиестер. 100% памучни темни бои. 2 пакувани плетени спиење. Краток ракав. Мека рака. Машинско миење и суво суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Рамка со слики од Американфлат, орев
  • Ново
Мислење на купувачите:

Рамка со слики од Американфлат, орев

13x19 рамка за слика на ореви со стакло стакло отпорен на тресењевашата слика ќе изгледа неверојатно! Еве 4

DEN 0.67