• Ново
С. Поло Асн. Женски хумани ресурси директно нозе Jeanан

С. Поло Асн. Женски хумани ресурси директно нозе Jeanан

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

САД Поло Асн. Jeanан со висок пораст на ногата нуди разноврсност за секоја сезона. Освен што е вистинито за големината, клиентите го сакаат тоа е без напор кул изглед, супер мека ткаенина и опуштено тенок вклопување. Се одликува со 28,5 "Inseam. Приближно. Оставени модели Мерења : Висина : 5'10", половината : 26 ", биста : 33", колкови : 36 ". Очигледен модел носи големина 3. Опуштено вклопување. Функционална предна и задна страна џебови. zip мува. Мама одговара. Права нога. 28,5 "Inseam. Машина за перење. Увезени. САД Поло Асн. Hrенски хумани ресурси директно нозе Jeanан.

Декларирани својства

Најдобри предлози