• Ново
Оригинални влечки од велур на Georgeорџ

Оригинални влечки од велур на Georgeорџ

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Менс Georgeорџ Слупет за затнување; Машкиот Georgeорџ велур, лизгалки, направен со 100% оригинална кожа од велур. Ова лизгање на лизгачот во стилот на затнување има врзана ласта за крзно и чорап плус чорап со пена за топлина и удобност. Оваа машка палета за затнување Georgeорџ велур, исто така, има издржлива TPR гумена чаша надворешна единствена одлична за внатрешна и надворешна употреба. • 100% оригинална кожа од велур Горна • Подготвена ласта за склопување и чорап • Лесно вклучување и исклучување на дизајнот • Чорап на пена за удобност • Издржлив TPR гума од надворешниот ѓон за внатрешна и надворешна употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Влезете во разноврсен нов изглед со станот De Deee од Brinley Co Овој трендовски дизајн има мека пети од бадем с�

DEN 351.84
Madden Girl Goldiie Footbed Sundal
  • Ново
Мислење на купувачите:

Madden Girl Goldiie Footbed Sundal

„Goldiie“ на Мадден Девојка е класична силуета за нозе во кревет со дното на платформата...

DEN 479.84
Мебел за мебел Урбан парсон стол
  • Ново
Мислење на купувачите:

Мебел за мебел Урбан парсон стол

Завршете го вашиот софистициран декор со ова цврсто дрво од столчето со столчето Привлечен од неговиот

DEN 1936.00