• Ново
Заштитена марка ликовна уметност „од долината“ платно уметност од Мет Флин

Заштитена марка ликовна уметност „од долината“ платно уметност од Мет Флин

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Уметник : Мет Флинсубјект : животни Стил : Рустикпродукт Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има бел портрет на коњ во центарот на рамката. Истакнати бои : сива, тен, светло сина, кафеава, црна боја што ја сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија на современи публикации нуди куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат во голема мерка да ја подобрат вашата линија на производи или проекти. За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Бел портрет на коњ во центарот на рамката.

Декларирани својства

Најдобри предлози

® Класичен рокер - светло сиво
  • Ново
Мислење на купувачите:

® Класичен рокер - светло сиво

Мрзливи летни вечери го нарекуваат вашето име Кој подобар начин да уживате во нив отколку да лулкате во

DEN 3999.84
Арисун Аз 11r Х гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арисун Аз 11r Х гума

ARISUN's AZ926 е комерцијална гума што е дизајнирана за употреба на сите позиции на камиони и автобуси во апли�

DEN 0.33
Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulity Pant
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wrangler Men's Outdoor Outdoor Coulity Pant

Wrangler Men's Outdoor Autilation Pantregular Fitwelt Hip џебови предниот џеб од џебови на десната страна на десната страна, панел

DEN 3.33
1000Base-CWDM SFP 1570NM 120km Alcatel-Lucent OEM 3HE00070BF
  • Ново
Мислење на купувачите:

1000Base-CWDM SFP 1570NM 120km Alcatel-Lucent OEM 3HE00070BF

AlcatelLucent Компатибилен 3 HE00070 BFФункционално идентичен 1000 BaseCWDM SFP 1570 NM 120 KM W / DOM единечен режим Дуплекс LCПрог�

DEN 3344.00