• Ново
Моден чизми за млади во Лондон Младински момчиња, големини со 4-7

Моден чизми за млади во Лондон Младински момчиња, големини со 4-7

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Увезен подигач за пешачење со момчиња во Лондон. Faux nubuck горниот. Мека кожена јака од ладил. Традиционално затворање на чипка w/ премиум метални очни капаци. Faux Nubuck Heel Tab за лесен пристап за пеш. Поставата за дишење на ткаенина од ткаенина. Подложна удобна пена. No-Slip TPR Outsole. Разновидни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Wanderer настан Чаир на плажа, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Wanderer настан Чаир на плажа, сина

Направете го вашето летно искуство што е можно повеќе стрес со помош на тимот од Вандерер Столот на плаж

DEN 800.00
Поставени бар и две столици
  • Ново
Мислење на купувачите:

Поставени бар и две столици

Една фиока за складирање Една врата со складирање на кабинетот Четири полици (две прилагодливи)...

DEN 1.00