• Ново
Изедначи напредна четка за заби со двојно дејство со глави за замена на четки, меки влакна

Изедначи напредна четка за заби со двојно дејство со глави за замена на четки, меки влакна

Buyers rating:
DEN 559.36

Износ

Смилер посветла со еднаква напредна четка за заби со двојно дејство. Оваа четка за заби со напојување со батерии има глава со четка со двојно движење со горниот дел од осцилирачки четки што го опкружува секој заб за темелно чистење и четкање на забите. Долните влакна се движат напред и назад за да помогнат во раскинувањето на плакетата и да се исчистат меѓу забите за здрава насмевка. Вклучува 1 електрична рачка за четка за заби и 2 глави за четки за замена на двојно движење. Вклучува : 1 Електрична рачка за четка за заби и 2 глави за четки за замена на двојно движење. Моќ за чистење на двојно движење : Главата за четка со двојно движење има врвен осцилирачки дел од четката што го опкружува секој заб за темелно чистење и четкање на забите. Избришете ја плакетата : Мека четкана четка за заби помага да се расипе плакета и да се исчисти меѓу забите за поздрава насмевка. Заменете ги на секои 3 месеци : Стоматолозите препорачуваат да ја замените главата на четката на секои 3 месеци за оптимални перформанси за четкање; Заменете порано ако главата на четката се лабава поради оштетување. Користење на четка за заби со двојно дејство на батеријата : Притиснете го копчето Вклучување/исклучување за да вклучите четка; Четкајте ги забите како што нормално би; Исплакнете влакната по секоја употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични ерин сандали
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични ерин сандали

Супер летен удар со детали, Ерин од Лесна улица е одлична сандала што ќе ве однесе од ден на ноќ Одликува�

DEN 480.00