• Ново
Дизајн на Полки точки на Монтреал Импакт на куќиштето на патничките серии Otterbo за Samsung Galaxy S5

Дизајн на Полки точки на Монтреал Импакт на куќиштето на патничките серии Otterbo за Samsung Galaxy S5

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Дали сте fanубител на влијанието на Монтреал? Остварете гол со овој официјален дизајн од мајорската лига фудбал на вашиот Coveroo! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од МЛС. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Секое покритие е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Монтреал Импакт Полка точки Дизајн на куќиште на патнички серии Otterbox за Samsung Galaxy S5 : Компатибилен со Samsung Galaxy S5 на сите превозници. Тенок и тежок случај штити од гребнатини, испакнатини и шокови. Исто така, вклучува и самопридржан заштитник за јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Грчки клуч на сафавих внатре
  • Ново
Мислење на купувачите:

Грчки клуч на сафавих внатре

Инспириран од античкиот грчки симбол за бесконечност, грчката табела за табели е клучот за безвременск�

DEN 1.00
Комо блу женски плус џемпер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Комо блу женски плус џемпер

COMO Blu ја зема секогаштрендхуди и го ажурира со дизајн на плетено со ребра, завршен во мек велур Главен га�

DEN 287.84
20 Evergreen Grapevine венец
  • Ново
Мислење на купувачите:

20 Evergreen Grapevine венец

Гропвевин е рачно изработена со класичен благороден ела, кедар и бор за да го создаде ова рустикално пре

DEN 2.33
Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band
  • Ново
Мислење на купувачите:

Паметниот Buddie Fitbit Flee Flee Replicent Band

Паметни опсези за следење на модни активности на Buddie за употреба со Fitbit Flex се достапни во широк спектар �

DEN 178.40