• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Вие сте сакани Библиски стихови Писмо за религиозна цитат Графичка уметничка галерија завиткана платно печатење wallидна уметност, дизајн со букви

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Вие сте сакани Библиски стихови Писмо за религиозна цитат Графичка уметничка галерија завиткана

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : калиграфија; Ботанички. Дизајн со букви и наредени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Аммотна 5,5 алуминиум за зација.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Аммотна 5,5 алуминиум за зација.

Ammotenna 50cfb 5,5 "алуминиум за заред ; Нелетална реплика; вклучува повеќе адаптери за да одговараат на различн

DEN 239.84