• Ново
Компанија за подигање на Портланд 8 ”пријатна чизма на велур

Компанија за подигање на Портланд 8 ”пријатна чизма на велур

Buyers rating:
DEN 472.48

Износ

Меки чизми на велур, со обвивка од овча кожа и полиестер/волна. Повлечете чизми ќе ве одржува топло и пријатно цела сезона. Гума ѓон. Висина 8 инчи. Оригинална кожа од велур. Влече стил на подигање. Поставување на мешавина од полиња и поли/волна.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84
Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33