• Ново
14к жолто злато и ѓердан од ланец на хартија од 18

14к жолто злато и ѓердан од ланец на хартија од 18

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

14 K жолто злато Машко и женско 18 "1,25мм хартиен клип ѓердан со 030 мерач и форма на заклучување на јастог од јастог. начин на гледање стилски. Пробав и вистински класик, овој ѓердан од ланецот на клипот доаѓа во 14 карат злато и варира во три бои : жолто злато, бело злато или розово злато. Со мноштво големини и должини на ланецот за да изберете од вас дали несомнено ќе може да го откриете тој специјален ланец што го барате. Лесен за управување со заклучување на јастог го украсува овој ланец за брзо затворање. 100% загарантирано задоволство. Доколку има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено . Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас во умот за да бидете сигурни дека сте И вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени. Жолто злато (жолта боја). (Друг) синџир на хартија.

Декларирани својства

Најдобри предлози