• Ново
Чудо на нација Девојки деца тешка маица со кратки ракави, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки деца тешка маица со кратки ракави, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Убаво откритие за нејзината гардероба. Оваа маица за девојчиња од Wonder Nation е направена во удобна мешавина од памук. Солиден тон финиш го олеснува спарувањето со другите омилени чудо нации за да се заврши удобен, обичен изглед. Поставете го овој девојки под кошула или кошула со копчиња и додајте шорцеви, хеланки или фармерки во мешавината. Супер-мека и со опуштено вклопување, ова е мета што ќе ја носи на повторување. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Цврст тон. Докажано дете тешко : супер-мек дизајн. Цврста маица на девојчињата со кратки ракави.

Декларирани својства

Најдобри предлози