• Ново
Транзициска област килим цветна морска храна, беж дневна соба лесна за чистење

Транзициска област килим цветна морска храна, беж дневна соба лесна за чистење

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Подмнете го вашиот декор со овој такт за транзициско ориентално подрачје. Рафинираниот дизајн на медалјон се ажурира со трендовски нијанси. Направено од јамка на најлонско предиво за да биде издржливо и достапно. Поддршката што не е на лизгање го спречува да се лизга на дрво, ламинат и подови од плочки, што го прави овој идеален за кујната, влегувањето, бањата или семејната соба. Место чисто со вода; Вакуум на поставката со висок куп. Кафеава, беж, крем, злато, бургунд, 'рѓа, морска храна и моси зелена боја. Транзициски килим од 9x12 (9'3 '' x 12'6 '') цветна морска вода, беж дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со долготраен и отпорен на дамки најлон. 100% поддржувач на материјал од гел базиран на латекс, совршен за секоја масна површина. Прекрасен преоден стил со примарна сенка на морска храна и беж акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 287.68