• Ново
Сателит Toshiba 15.6 Лаптоп, Intel Core I I7-3630QM, 640 GB HD, ДВД писател, Виндоус 8, S855-S5379

Сателит Toshiba 15.6 Лаптоп, Intel Core I I7-3630QM, 640 GB HD, ДВД писател, Виндоус 8, S855-S5379

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Наменети за одлични секојдневни перформанси, производите од сателитски опсег се прифатливи, но служат на моќност, карактеристики и преносливост што дури и најпребирливите корисници на домашни услови ја бараат. Можете да купите сателитски производи преку широка мрежа на високи улични и онлајн трговци на мало. Сателит Toshiba 15,6 "лаптоп, Intel Core i7 i7-3630 QM, 640 GB HD, ДВД писател, Windows 8, S855-S5379 Intel Core i7 2.40 GHz процесор обезбедува молња брза брзина и врвна изведба за најтешките задачи и игри. 6 GB меморија за меморија за 6 GB. Нежните мултитаскинг. 15.6 "Екранот со 1366 x 768 Резолуција прикажува филмови, игри и фотографии со импресивна јасност. Виндоус 8 ОС паметно управува со вашиот хардвер и ефикасно работи со рутински апликации. 640 GB вкупниот капацитет на HDD обезбедува доволно простор за чување на сите ваши документи и мултимедијална содржина. Супер мулти-формат ДВД-погон за сите ваши потреби за оптички медиуми и видео за снимање. Игра и гори ДВД -а и ЦД -а.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00