• Ново
Jerseyејсон Витн Jerseyерси на Далас Каубои

Jerseyејсон Витн Jerseyерси на Далас Каубои

Buyers rating:
DEN 10799.84

Износ

Поддржете го вашиот омилен играч со овој стилски дрес. Оваа маичка има удобно тело со лабаво вклопување што ви дава многу простор. Направено од 100% полиестерски материјал. Jerseyерси на Dallas Cowboys Gamegear ќе ве натера да се истакнете во толпа. Како ги „крши момчињата! Оди каубои! Далас Каубои Витен #82 Jerseyерси. Изведба на ткаенината во Jerseyерси. Официјално лиценциран NFL производ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Air-loc директно ребра 16 6,50- гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Air-loc директно ребра 16 6,50- гума

Airloc директно ребра е тревник и градинарска гума дизајнирана за минимално оштетување на тревата и лесно

DEN 704.00