• Ново
& O Womenенски сребрена позлатена тениска нараквица со лесни розови кристали на опал

& O Womenенски сребрена позлатена тениска нараквица со лесни розови кристали на опал

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

X & O Womenенски сребрен позлатен тениски нараквица со тениски сори со лесни кристали на роза : . Тенис (нараквица) некој? Оваа женска тениска нараквица мери 7,5 "во должина и е исполнета со сјај, 2мм тркалезна светлина од роза (мека розова розова) австриски кристали. Луксузни во висококвалитет, мазна сребрена позлата, што ќе се чувствува прекрасно на вашиот зглоб. Оригиналните кристали овозможуваат светлина да отскокнува и да ја одразува секоја површина, да ве капе во смирувачко, пенливо меко розово розово море со боја. На и надвор од судовите, ќе ја обожавате оваа зачудувачка тениска нараквица и ќе ги имате сите да се восхитуваат на вашиот стил. Носете со нашиот друг пастелни тениски нараквици за вашето лично море на спокојство. Тениски ракета не е потребна за овој зачудувачки ефект. Сребрена позлатена месинг тенис нараквица со автентични, брилијантни светлосни рози од австриски кристали. Нежните, полирани завршени сребрени преклопени преклопувања. Еден (1) полн ред на сјајни, индивидуално рачно поставени, 2мм тркалезна светлина роза (мека розова розова боја) австриски кристали. Должината на нараквицата е 7,5 ". Совршено за редење со сите наши флексибилни удари и обоени тениски нараквици за вашите крајни бонбони за рака. Олово слободно, никел без, хипоалергичен.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Surtek Bolt Cutter 14 ”
  • Ново
Мислење на купувачите:

Surtek Bolt Cutter 14 ”

Тубуларни рачки со удобни и лесни за употреба ПВЦ костец Засилени лопати на специјално зацврстување ко�

DEN 1.00