• Ново
Sofia Jeansенски женски мелиса пламен со висок пораст обложени панталони, 33,5 Inseam, големини 2-20

Sofia Jeansенски женски мелиса пламен со висок пораст обложени панталони, 33,5 Inseam, големини 2-20

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Кога им кажувате на пријателите, ги носите вашите „панталони што излегуваат“, ова се она што го мислите. Ослободете се од вашата опсесија на тексас додека останувате верни на вашиот ретро-ovingубител на стилот со панталони од Мелиса од фармерки од Софија. Елегантна, обложена завршница нуди елегантен изглед на кожен изглед - поедна, фустани алтернатива на класичен сина тексас, за да можете да го уништите овој тренд на првиот обид. Само на. Para nuestra comunidad de habla hispana : cuando le disces tus amigos que llevas puestos tus „pantalones para salir“, esto es lo que quieres decir. Libérate de tu obsesión por el denim y mantente fiel a tu estilo retro con los pantalones acampanados melisa de sofia фармерки. Un acabado elegante recubierto ofrece un aspecto elegante de cuero de imitación más vanguardista. Una alternativa más elegante del clásico denim azul, para que puedas arrasar con esta tendencia al primer entento. Соло en. Материјал : 76% вискоза/21% најлон/3% спандекс/76% Тела Вискоза/21% Наилон/3% еластано. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla 4. Fit : Flare Leg/Bota Acampanada. Подигање и инсејм : високи; 10,5 ”преден пораст; 21 ”отворање на нозете; 33,5 ”inseam/tiro alto; 10,5 ”де Тиро фронтал; 21 ”de apertura en pierna; 33,5 ”де Ларго en la Enterepierna. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : јамки на ременот; обложена завршница; Дизајн на истегнување/пасадори пара Цинтун; Acabado Recubierto; Diseño Elástico. Зошто ќе го сакате : Класичната силуета за ногата на пламен се ажурира со обложена завршница и допир на истегнување - затоа го одржувате нивото на удобност високо. Women'sенски Мелиса Флејл со висок пораст обложени панталони од фармерки од Софија. Земете го од самата Софија : „Обидувањето нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вебер Самит е- скара за природен гас
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вебер Самит е- скара за природен гас

Подобрете го вашето искуство за готвење на отворено со скара за природен гас на Вебер Самит Е450...

DEN 4795.84
Подлошки за чистење на зори, КТ
  • Ново
Мислење на купувачите:

Подлошки за чистење на зори, КТ

Исчистете ја кујната брзо и лесно со влошки за чистење на зори Тие можат да се користат на садови, садови

DEN 1.67