• Ново
Капачето на капачето на брано роса, капа за замена на капачето за капачиња за круни за и галон шишиња со вода

Капачето на капачето на брано роса, капа за замена на капачето за капачиња за круни за и галон шишиња со вода

Buyers rating:
DEN 111.52

Износ

Овие капачиња за притискање од 55 милиметри се универзални бидејќи тие се дизајнирани за сите шишиња со врвни вода. Шарената капа е идеална за кој било диспендер за вода, бидејќи е совршена комбинација на функционалност и стил. Доаѓајќи во пакет од 24, потрошувачите секогаш ќе имаат капа кога најмногу им е потребно. Тие исто така се доказ за протекување, така што потрошувачите можат да складираат и транспортираат шишиња со вода, да се грижат бесплатно. Овие капачиња за притискање на замена се универзални бидејќи тие се дизајнирани да ги соберат сите шишиња со вода од 55мм круна што доаѓаат во пакет од 24, потрошувачите секогаш ќе имаат капа кога најмногу им е потребно. Овие стандардни капачиња за притискање се со големина на 55-милиметри, тие се исклучително дизајнирани да обезбедат тесен заптивка. Капаците за замена се изработени од пластика од храна, што го прави вашето здравје врвен приоритет. Овие капачиња се доказ за протекување, така што потрошувачите можат да ги чуваат и транспортираат своите шишиња со вода, да се грижат бесплатно. Се вклопува и со пластични и стаклени шишиња со вода, што го прави совршен раствор за транспорт на вода.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кумхо Екста ПС 255 35- Y гума

Kumho Ecsta PS91 е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила . Гумата обезбедува одлична

DEN 2.67
Lee Riders Women's Plus Comfort Comfort Waist Cuffed Capri
  • Ново
Мислење на купувачите:

Lee Riders Women's Plus Comfort Comfort Waist Cuffed Capri

Lee Riders Women PlComfort Comfort Waist Caffied Capri има фитинг на мидриз и удобна лента за половината 21 "Inseam Relonled и 5 џебни стај

DEN 3.33