• Ново
Стерлинг сребрена жолта позлатена желка прстен

Стерлинг сребрена жолта позлатена желка прстен

Buyers rating:
DEN 204.64

Износ

Инспириран од природата, овој жолт позлатен, сребрен прстен е сигурен дека ќе додаде некој карактер во вашиот личен стил. Фокусната точка на прстенот е детален шарм на желка. Овој прстен од 2,25мм е сигурен дека ќе ја истакне каква било облека. Достапно во целосна големина 6. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Проверка на потеклото : Тајландски стабилни изрази Стерлинг сребрен жолто-позлатен желка прстен : позлатен и полиран финиш изработен во стерлинг Силверстакл изрази што може да се искористи во повеќе димензии.

Декларирани својства

Најдобри предлози