• Ново
Универзитет Корнел 11 14 Дипломатска рамка за диплома

Универзитет Корнел 11 14 Дипломатска рамка за диплома

Buyers rating:
DEN 511.84

Износ

Ова е литограф во кампусот и отворање на дипломи во сатенска рамка за махагони, што е двојно црно. Обичај направено за да одговара на вашата диплома. Универзитет Корнел 11 "x 14" Дипломатска Диплома рамка : Официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Brights Comforter поставен од RealTree
  • Ново
Мислење на купувачите:

Brights Comforter поставен од RealTree

Идеално за секој што ужива во одличните на отворено, комплетот за постелнина на Realtree Brights Comforter ја носи с�

DEN 1.00