• Ново
Земјиште дух, машки Денис, случајни и фустани Оксфордс

Земјиште дух, машки Денис, случајни и фустани Оксфордс

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Земјиниот дух Денис Оксфорд е целосно наполнет со удобност, стил и квалитет - и е достапен и во средна и широка ширина. Направено со целосна кожена кожа на горниот дел и наш потпис на земјата дух, амортизирана моќност - овој Оксфорд е вистински став. Носете и работете удобно целодневно со лесна, флексибилна и издржлива двојна густина на TPR-надворешната страна. Пронајдете ја вашата совршена вклопување со целосно функционален систем за лакирање. Кожа од целото жито. Подготвена јака за дополнителна удобност. Прилагодлива чипка за прилагодено вклопување. Појавувања направени со употреба на рециклирани материјали. потпетица до пети со перниче со поддршка со лак. Лесна, флексибилна надворешна плоча со двојна густина направена од делумно рециклиран TPR.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа ....

DEN 1.33
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20