• Ново
Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи

Опуштени фармерки за мажи и големи машки и големи мажи

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

Овие опуштени фармерки за вклопни фармерки на Wrangler се одлични за гардеробата на секој човек. Овие фармерки имаат потресено миење и опуштено вклопување што ставаат убав вртеж на вашиот класичен пар фармерки. Спарете ги овие со мета или копче надолу и чизми. 100% памук. 3 предни џебови. 2 џебови. Редовни фит фармерки. Затворање на копче и патент. Редовно вклопување преку седиштето и летајте. 1 клучен џеб. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Земјиште дух женски Савој сандала
  • Ново
Мислење на купувачите:

Земјиште дух женски Савој сандала

Авантурата чека! Бидете подготвени за сè, од забави во базени, до патеки со зголемувањето на Сајонот Сав�

DEN 271.84